.

FİRMA PROFİLİ

.

KÜLÇE DÖVİZ; Konya'da - ALTIN; Konya'da Külçe Döviz ve Altın Ticareti, Sınırlı Yetkili Müessese A.Ş. döviz bürosu olarak faaliyet göstermektedir.


Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden "Firmamız" bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Döviz Büromuzda;

Her türlü döviz satışı ve alım işlemi yapılmaktadır. Dözviz Büromuzdan Amerikan Doları, Euro, İngiliz Sterlini, İsviçre Frangı, Japon Yeni, Suudi Arabistan Riyali, Norveç Kronu, Danimarka Kronu, Avustralya Doları, Kanada Doları ve İsveç Kronu gibi dövizlerinizle işlemler yapılmaktadır.

Döviz büromuzda Gram altın, cumhuriyet altını, yarım altın ve çeyrek altın satışı yapılmaktadır. Aynı zamanda bu altın cinslerinin bozdurma işlemleride yapılmaktadır.

Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.

Vizyon ; Ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak,

Misyon ; Müşterilerine artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, müşteri odaklı hizmet anlayışı,


ARA

WHATSAPP